Mikołajki uczniów klasy Va

6 grudnia 2019r. uczniowie klasy Va wraz z wychowawczynią Panią Iwoną Grabowską i Panią Anną Pedryc uczestniczyli w multimedialnej lekcji "Spacer po Legnicy". Lekcja została przeprowadzona w Legnickiej Bibliotece Publicznej przez pracownika Działu Informacyjno-Bibliograficznego i Regionalnego. Dodatkową atrakcją dla uczniów była możliwość skorzystania z urządzeń multimedialnych dostępnych w dziale i zwiedzanie biblioteki - począwszy od magazynów bibliotecznych wyposażonych w nowoczesne regały po przepiękną zabytkową czytelnię główną. Następnie, uczniowie pełni wrażeń i nowych informacji wyruszyli ulicami miasta w kierunku Kina Helios na projekcję przepięknego filmu przygodowego "Ratujemy Florę". Z uśmiechem na ustach, autobusem MPK wróciliśmy do Prochowic.

Iwona Grabowska