Spotkanie z grupą "Antymina"

7.11.2018r w naszej szkole odbyło się spotkanie z grupą "Antymina", które miało na celu uświadomienie nas o niebezpieczeństwach związanych z używkami i o tym, jak naprawdę wygląda uzależnienie. Spotkanie rozpoczęło się występem utalentowanego rapera wraz z jego DJ'iem. Wszyscy wspólnie śpiewali i układali tekst. Później przyszedł czas na historie z życia alkoholików i narkomanów, którym udało się wyjść z nałogu, uwierzyć w Boga i móc na nowo cieszyć się zdrowym, godnym życiem oraz założyć rodziny. Historie były przedstawione niezwykle wzruszająco, bardzo trafiły do mojego serca i jestem pewna, że do serc moich rówieśników także. Bardzo mi się podobało jak trudne tematy przedstawiali na prostych, życiowych przykładach, które można było bardzo łatwo zrozumieć. Całe spotkanie było utrzymane w przyjaznej i luźniej atmosferze. Wszystkim uczniom bardzo się podobało i jestem pod wielkim wrażeniem, że ktoś zaimponował młodym ludziom czymś innym niż buntem.
Gabrysia